РУС |

  У закладки

У нас Ви можете замовити:

неонову вивіску
об'ємні лiтери
світловий короб
лайтбокс
штендер
таблички і покажчики
куточок споживача
поклейка Oracal

Які матеріали використовуються:

залізні і алюмінієві каркаси
оцинковка, ранніла
банерна тканина, флекс
акрил, ПВХ, полікарбонат
композитні матеріали
світлодіоди, лампи
клеї та герметики
неонові трубки

Час не чекає!

Таблички і планшети

                        
Таблички і планшети відносяться до виду інтер'єрної реклами, яка покликана виконувати допоміжні функції, такі як роль графічного навігатора, додаток до фірмового стилю, носія інформації.

Планшети і таблички дають можливість безпомилково орієнтуватися всередині незнайомого будівлі і служать інформаторами не тільки для відвідувачів компанії, але і для офісних працівників.

Таблички бувають зовнішніми, які розміщують при вході в будівлю, орієнтуючі відвідувачів про розташування тієї чи іншої організації і внутрішні, офісні, що дозволяють знайти потрібний кабінет або співробітника.

Планшети, затребуваний вид інформаційних стендів, на яких розміщується важлива оперативна інформація.

Фабрика рекламних конструкцій ПРОФИСИ пропонує широкий асортимент дверних, офісних, настінних та адміністративних табличок, інформаційних планшетів і штендеров. Для їх виготовлення застосовується кольорове і прозоре оргскло, алюмінієвий профіль, композитні матеріали, самоклеючі плівки. Найбільш популярні у наших замовників планшети різних конфігурацій і розмірів, виготовлені з оргскла і листового полівінілхлориду з використанням самоклеючих плівок.

Наш індивідуальний підхід до кожного замовлення гарантує якісне виконання роботи будь-якої складності та з будь-яким матеріалом точно в строк.


Про якість наших робіт можна судити по галерее виконаних замовлень.Сайт розроблено в підтримку Рекламна компанiя ПРОФИСИ. Всі права захищені © Powered by Cavalera 2012