РУС |

  У закладки

У нас Ви можете замовити:

неонову вивіску
об'ємні лiтери
світловий короб
лайтбокс
штендер
таблички і покажчики
куточок споживача
поклейка Oracal

Які матеріали використовуються:

залізні і алюмінієві каркаси
оцинковка, ранніла
банерна тканина, флекс
акрил, ПВХ, полікарбонат
композитні матеріали
світлодіоди, лампи
клеї та герметики
неонові трубки

Час не чекає!

Світлова реклама

                        
Назва світловий короб походить від дослівного перекладу англійського слова lightbox - лайтбокс. Так називають вид зовнішньої світлової реклами, затребуваність якій росте день від дня. Стрімкому зростанню популярності серед рекламодавців, світлова реклама по праву зобов'язана своїми численними перевагами:

    ефектність зовнішнього вигляду
    видимість не тільки вдень, але і в темний час доби
    простота виготовлення
    довговічність
    міцність і стійкість до атмосферних впливів
    відносна невисока ціна на виготовлення лайтбокса

Світлові короби можна умовно розділити на: інтер'єрні та для зовнішньої реклами, в залежності від місця, де вони розміщуються.
Область застосування світлової реклами дуже широка, наприклад, для анонсів та оголошень, як вивіски або покажчика. Відповідно, в залежності від того, для чого призначається лайтбокс, він може бути одностороннім і кріпитися на стіну, або двостороннім і кріпиться за допомогою кронштейна на стовпи, стелі, стійки і ін Природно, більш ефективний і ефектний саме двосторонній світловий короб.

Виготовлення світлової реклами

Зазвичай технологія виготовлення світлового короба може бути здійснена двома способами:

    методом склеювання, в результаті якого виходять класичні прямокутні лайтбокси
          вакуумній формуванням, що дає можливість додання світлового короба будь-якої форми за бажанням замовника. Незвичайна форма створює додатковий ефект запам'ятовування рекламованого об'єкту.

Лицьова сторона лайтбоксу виготовляється з матеріалів, таких як полікарбонат, оргскло, композит банерна тканина або полістирол. Саме зображення є аплікацією на вініловій плівці з светорассеивающим ефектом
Задню частину світлового короба роблять з алюмінію або оцинкованої сталі і так як вона виконує опорні функції, то там же закріплюються дроти, підсвічування і інші необхідні для роботи лайт деталі.

Фабрика рекламних конструкцій ПРОФИСИ, за бажанням замовника може виготовити не тільки двосторонні конструкції світлової реклами, але і такі, в яких в якості робочих поверхонь будуть виступати всі чотири вертикальні сторони.

Всім, хто бажає вигідно розмістити свою рекламу з допомогою лайтбоксу, ПРОФИСИ пропонує скористатися послугами та досвідом наших фахівців. Ми виготовимо штендеры і світлову рекламу будь-якої складності та будь-яких розмірів і форми, яка, безсумнівно, допоможе збільшити потік ваших потенційних клієнтів.


Наші гарантії - постійно збільшується кількість наших замовників, які замовивши рекламу у нас одного разу, обов'язково повертаються знову.


      

Світлові лiтери з контур ажуром (відео)

Сайт розроблено в підтримку Рекламна компанiя ПРОФИСИ. Всі права захищені © Powered by Cavalera 2012