РУС |

  У закладки

У нас Ви можете замовити:

неонову вивіску
об'ємні лiтери
світловий короб
лайтбокс
штендер
таблички і покажчики
куточок споживача
поклейка Oracal

Які матеріали використовуються:

залізні і алюмінієві каркаси
оцинковка, ранніла
банерна тканина, флекс
акрил, ПВХ, полікарбонат
композитні матеріали
світлодіоди, лампи
клеї та герметики
неонові трубки

Час не чекає!

Здійснюючи неможливе.

                        
У цьому ексклюзивному інтерв'ю Стівен Годдард - керівник програми з екологічного лідерства в підрозділі Graphic Solution Business компанії HP, - ділиться своїми поглядами на те, як усвідомлення важливості екологічних проблем впливає на споживання друкованих послуг, і яке значення це має для їх постачальників. Питання навколишнього середовища - як і раніше важливий напрямок у сфері постачання друкованої індустрії. Але що стимулює зміни в першу чергу: законодавство чи інші чинники?

Примітно, що справа не завжди у впливі законодавства в чистому вигляді, хоча певні уряду зосереджують увагу на конкретних галузях, які підвищують вартість деяких існуючих практик. У Великобританії, наприклад, незмінний зростання податків на звалища спонукав багато великі компанії переглянути свій підхід до утилізації відходів. Це призводить до того, що деякі з відомих роздрібних підприємств просто прибрали свої бункери для збору сміття і почали надавати зростаючий тиск на постачальників, щоб упевнитися, що всі поставляються матеріали можуть бути перероблені - що, безумовно, позначилося на системі поставок. З точки зору роздрібних підприємств і власників брендів, такі заходи просувають більш екологічний спосіб і дозволяють їм змагатися з конкурентами не тільки в питаннях цін.
Тобто, ви предпологаете, що роздрібні підприємства і власники брендів, які конкурують один з одним у питаннях соціальної відповідальності, стимулюють частина змін?
Дя, я думаю, що так і відбувається. Але і х дії щодо покращення своєї роботи також стимулюються великими галузевими організаціями. Наприклад, Міжнародна асоціація маркетингу в ритейлі POPAI створює у Великобританії та Ірландії незалежну всегалузеву програму оцінки продуктивності та аудиту, відому як Стандарт неистощительного розвитку POPAI (PSS). Цей стандарт розроблений для допомоги роздрібним підприємствам, брендів і постачальникам в їх прагненні поліпшити екологічне управління та неистощительное розвиток, у тому числі в своїй рекламі на місцях продажів. Роздрібні підприємства і бренди вже починають застосовувати цей стандарт, а такі великі міжнародні компанії як Unilever зараз зобов'язують своїх постачальників використовувати Стандарт PSS і отримати акредитацію.
Схоже, що гучні бренди почали шукати способи, як знизити негативні наслідки їх друкованої продукції.
Так, все більше і більше. Великі бренди давно усвідомлювали необхідність перегляду всього технологічного процесу для зниження негативних наслідків для екології. тим не менше, до сьогоднішнього моменту багато хто зазвичай зверталися тільки до тих областях, які є основними факторами їх впливу на навколишнє середовище. Наприклад, розглянувши питання джерела постачання води або типів використовуваних упаковок, виробник безалкогольних напоїв може бути далі готовий обміркувати, як зробити виробництво POP/POS більш економічним.
Вселяє надію. Як це вплине на постачальників друкованих послуг, які можуть прочитати цю статтю?
Все більше ібольше власників міжнародних брендів стимулюють своїх постачальників впроваджувати юолее екологічні методи виробництва.
Ці бренди та роздрібні підприємства все в більшій мірі не тільки займаються екологічними характеристиками купуються вивісок, але і хочуть знати, поділяють їх постачальники друкованих послуг орієнтацію на екологічне виробництво і відповідає їх робота критеріям неистощительного розвитку. У США деякі відомі бренди одягу стали вимагати від компаній, що друкують зображення для їх роздрібних магазинів, сертифікації Партнерство в ім'я екологічно чистої друку, некомерційної організації, що підтримується великими друкованими асоціаціями США, компаній HP і іншими. Саме по собі це буде стимулом для поставщиковпечатных послуг привести в порядок їхні технологічні процеси і взяти курс на зменшення впливу на навколишнє середовище, використовуючи більш екологічні технології.
Замовляючи виготовлення зовнішньої реклами на фабриці ПРОФИСИ Ви отримаєте максимальне співвідношення ціна - якість!Другие статьи о рекламе:
Функции рекламы | Эффективность рекламы | Совершая невозможное
Производство неона | Актуальность наружной рекламы | Интерьерная реклама Фасадная вывеска | Тонировка автомобилей | Заказать вывеску |
Печатная реклама | Рекламное агентство | Современные тенденции развития рекламы | Заказ наружной рекламы,- преимущества | Наружная реклама на щитах
Вид современной наружной рекламы
Сайт розроблено в підтримку Рекламна компанiя ПРОФИСИ. Всі права захищені © Powered by Cavalera 2012