РУС |

  У закладки

У нас Ви можете замовити:

неонову вивіску
об'ємні лiтери
світловий короб
лайтбокс
штендер
таблички і покажчики
куточок споживача
поклейка Oracal

Які матеріали використовуються:

залізні і алюмінієві каркаси
оцинковка, ранніла
банерна тканина, флекс
акрил, ПВХ, полікарбонат
композитні матеріали
світлодіоди, лампи
клеї та герметики
неонові трубки

Час не чекає!

Штендер.

                        
Виносні скріпки, мимоходы, інформаційні стенди, стрітлайни, все це один і той же вид розкладних модулів, що використовуються в зовнішній рекламі та мають загальну назву - штендери. Як правило, штендери можна побачити поруч з кафе, ресторанами, магазинами, в якості інформації та покажчика місцезнаходження офісів, виставкових центрів та установ.

Вартість штендера


Штендери поділяються на одно і двосторонні. Останні мають більшу популярність, ніж односторонні, так як для розміщення реклами на такій конструкції є вдвічі більше корисних площ. Відповідно більшу кількість потенційних клієнтів одночасно бачить розміщену на ньому інформацію.

Форма штендера залежить виключно від побажань замовника. Тому багато хто не зупиняються на стандартній, арочної і прямокутній формі і замовляють виготовлення штендера тієї форми, яка більше відповідає рекламному стилю замовника.

Фабрика рекламних конструкцій ПРОФИСИ може запропонувати своїм клієнтам не тільки популярне нанесення зображенняза допомогою плівки ПВХ або вінілової плівки, але і виготовити спеціальні штендери з підсвічуванням і світлові короби де оперативна зміна інформації кілька разів в день не буде проблемою.

Переваги використання штендерной реклами

Основна перевага використання і виготовлення штендеров, як об'єктів зовнішньої реклами в невисокою ціною, що робить їх доступними будь-якому бізнесу. Не громіздкі, прості в установці, мобільні, можливість розташовувати в будь-якому місці, де йде постійний потік потенційних споживачів реклами, роблять штендери одним з найбільш затребуваних видів зовнішньої реклами.

Виготовити штендер на фабриці ПРОФИСИ досить легко, так як фахівці, що працюють тут мають багаторічний практичний досвід і знають всі нюанси. Для виготовлення штендеров ми використовуємо тільки якісні матеріали, які легко протистоять атмосферних впливів.

Розкладна конструкція може бути двох варіантів: металева труба з закріпленим оцинкованим листом і заглушками з пластику або полікарбонат/ПВХ/флекс - більш легкий і мобільний.

Фабрика ПРОФИСИ здійснює виробництво штендеров в Дніпропетровську та продаж по всій Україні. Ми в найкоротші терміни виготовимо штендер будь-якої форми, з дотриманням усіх технологічних нюансів.

      

Замовте штендер зараз!


Сайт розроблено в підтримку Рекламна компанiя ПРОФИСИ. Всі права захищені © Powered by Cavalera 2012