РУС |

  У закладки
У нас Ви можете замовити:

сервіс реклами
обслуговування вивісок
заміна ламп
монтаж світлодіодних стрічок
монтаж козирків
реставрація вивісок
клінінгові послуги

Які спец. засоби використовуються:

монтажний автомобіль
будівельні риштування
автовишка
сходи і крокви
сучасні інструменти

Час не чекає!Монтаж рекламних вивісок.

                        

Монтаж нової рекламної вивіски один з головних чинників залучення покупців і замовників. Чим якісніше буде змонтована вивіска, тим більше часу Вам не прийдеться її обслуговувати і ремонтувати.

Профиси Сервіс надає послуги з монтажу та підключення будь-яких рекламних світлових і не світлових вивісок. Бригада монтажників Профиси Сервіс надає послуги по реставрації рекламних вивісок, а також клінінгові послуги в теплу пору року.

Зовнішня реклама це хороший джерело інформації і потужний стимулятор для просування будь-якого бізнесу. Будь-яка зовнішня реклама відображає собою імідж тієї чи іншої компанії, фірми повинна викликати довіру у споживача до продукції.

Гарний зовнішній вигляд реклами - це запорука успіху. Щоб домогтися інтересу до вашої реклами вона повинна містити в собі такі якості: бути яскравою і ненав'язливою; нестандартні дизайнерські рішення, які йдуть в ногу з часом; мати привабливий вигляд, який не тільки добре буде сприйматися людьми, але і в той же час прикрасить собою місто. В наш час жодна зовнішня реклама не обходиться без належного, професійного обслуговування. Компанія «Профиси сервіс» надасть вам широкий спектр послуг з сервісного обслуговування, монтажу і демонтажу рекламних конструкцій. Ми враховуємо побажання клієнта, швидко знаходимо і вирішуємо поставлені перед нами завдання.Монтаж і демонтаж зовнішньої реклами - вимагає якісного виконання рішення, а особливо якщо такі роботи відбуваються на висоті із залученням спецтехніки. Саме в нашій компанії ви отримаєте професійно і якісно виконану роботу і високу гарантію на довгий термін служби нашої продукції. Всі роботи ведуться кваліфікованої бригадою монтажників, які проходять щорічну атестацію з техніки безпеки і висотних робіт. Також для підтримки реклами і рекламних конструкцій не менш важливим є сервісне обслуговування, з яким також відмінно впорається наша команда. Співпрацюючи з «Профиси сервіс» - ви отримуєте гарантовані результати якісно і професійно виконаних робіт на всіх етапах.

Сайт розроблено в підтримку Рекламна компанiя ПРОФИСИ. Всі права захищені © Powered by Cavalera 2012