РУС |

  У закладки

У нас Ви можете замовити:

неонову вивіску
об'ємні лiтери
світловий короб
лайтбокс
штендер
таблички і покажчики
куточок споживача
поклейка Oracal

Які матеріали використовуються:

залізні і алюмінієві каркаси
оцинковка, ранніла
банерна тканина, флекс
акрил, ПВХ, полікарбонат
композитні матеріали
світлодіоди, лампи
клеї та герметики
неонові трубки

Час не чекає!

Поклейка оракала.

                        
У зовнішній рекламі широко використовується самоклеюча плівка оракал. Ця плівка була спеціально розроблена для використання в зовнішній рекламі, там, де потрібно забезпечувати високу якість, що сполучається з відмінними зовнішніми властивостями і тривалим терміном експлуатації.
Вартість наших послуг:
поклейка повнокольорового друку - 80 грн. м. кв.
поклейка оракала - 90 грн. м. кв.
вибірка порізки - 10 грн. м. кв.

У вартість поклейки оракала входить монтажна плівка.
Мінімум для замовлення послуг становить 2 кв. метра.Плівка оракал прекрасно піддається плоттерною різанні, в дуже широкому діапазоні масштабу нанесеною на неї графіки. Основне застосування плівка оракал знайшла при маркуванні виробів, виготовленні в прізматрони , аплікаціях на вітринах, які виробляються як поклейка оракала з надрукованим і вирізаним на плівці зображенням безпосередньо на вибране місце в експозиції вітрини.

Фабрика рекламних конструкцій ПРОФИСИ пропонує послуги по виготовленню реклами на плівці з последущей поклейка оракала на місце знаходження реклами.

з Огляду на надзвичайну погодну стійкість матеріалу, з якого складається оракал, його стійкості до природних впливів, впливів побутової хімії, мастил, масел, кислот, солей і розчинників, її високу пластичність, що дає можливість поклейки оракала способом аплікації на гнуті поверхні.

Наша компанія виготовить не тільки світлову рекламу але і здійснить поклейка оракала на будь-які транспортні засоби.


Поклейка оракала у вигляді зовнішньої реклами надовго позбавить вас від клопоту заміни прийшли в непридатність зовнішніх рекламних засобів, так як має термін експлуатації до шести років і витримує значні перепади температур.


      Сайт розроблено в підтримку Рекламна компанiя ПРОФИСИ. Всі права захищені © Powered by Cavalera 2012