УКР |

  В закладки

У нас Вы можете заказать:

неоновую вывеску
обьёмные буквы
световой короб
лайтбокс
штендер
таблички и указатели
уголок потребителя
поклейка Oracal

Какие материалы используются:

железные и алюминиевые каркасы
оцинковка, раннила
банерная ткань, флекс
акрил, ПВХ, поликарбонат
композитные материалы
светодиоды, лампы
клея и герметики
неоновые трубки

Время не ждёт!

Об'ємні букви з пінопласту - недорогий вид реклами

                        
Недорогий вид реклами у вигляді написів з пінопласту з застосуванням 3D ефекту має своїх вірних шанувальників і шанувальників. Об'ємні букви з пінопласту користуються успіхом при оформленні як зовнішньої, так і внутрішньої реклами. Такий вид оформлення рекламних написів досить ефектний і відразу звертає на себе увагу, в чому допомагає грамотна підсвічування і використання яскравих кольорів.

Об'ємні букви з пінопласту прекрасно зарекомендували себе і на фасадах офісних будівель, магазинів, нічних клубів і кафе і у вітринах крамниць. Яскравість барвистого оформлення, робить букви з пінопласту помітними, значно підвищує приплив клієнтів, тим самим збільшуючи прибутковість рекламованих товарів або послуг.

В якості матеріалу для виготовлення об'ємних букв при рекламному оформленні офісів, виставкових стендів або вітрин використовується промисловий пінопласт. Букви з пінопласту мають невелику вагу, їх легко виготовити і змонтувати, а крім цього такий вид реклами дуже дешевий. Цей вид реклами відмінний вихід в тих ситуаціях, коли неможливо або небажано перевантажувати інтер'єр серйозними опорними конструкціями. Букви зроблені з пінопласту чудово поєднуються з композитним матеріалом, а якщо композитовую підкладку зробити ще й об'ємної ефект буде просто приголомшливим.

Об'ємні букви вирізають з шматка пінопласту за допомогою спеціальної струни, потім вони при необхідності піддаються шпаклювання та фарбування. Буквах можна надавати будь вигляд і фактуру, вони можуть бути одного кольору, можуть бути з неоднорідними вкрапленнями або виблискувати всіма кольорами веселки. Виробництво монтажу дуже просте і не вимагає ні свердління стін, ні встановлення додаткових конструкцій. Для монтажу об'ємних букв з пінопласту досить мати двосторонній скотч або клей.


Замовити недорогі об'ємні букви з пінопласту можна, звернувшись в нашу компанію, що спеціалізується на виготовленні зовнішньої і внутрішньої реклами.


      


Сайт разработан в поддержку Рекламная компания ПРОФИСИ. Все права защищены © Powered by Cavalera 2012