РУС |

  У закладки

У нас Ви можете замовити:

неонову вивіску
об'ємні лiтери
світловий короб
лайтбокс
штендер
таблички і покажчики
куточок споживача
поклейка Oracal

Які матеріали використовуються:

залізні і алюмінієві каркаси
оцинковка, ранніла
банерна тканина, флекс
акрил, ПВХ, полікарбонат
композитні матеріали
світлодіоди, лампи
клеї та герметики
неонові трубки

Час не чекає!

Різноманіття матеріалів для зовнішньої реклами. Що обираємо?

                        
Що тільки не вигадують сучасні компанії, для того, щоб використовувати будь-яку можливість, але бути впізнаваними, затребуваними і успішними. Це і збільшення, а іноді і повна зміна виробленого асортименту, поліпшення якості, зниження цін, використання новітніх технологій і багато іншого.

Але відразу виникає питання: «Як же всі нововведення швидко і ефективно донести до потенційних споживачів?». Тут варіантів не багато: звичайно постійно рекламувати себе і свої продукти.

Серед існуючих в наш час видів рекламної діяльності, зовнішня реклама - чи не найбільш пріоритетний напрямок, так, як охоплення аудиторії потенційних споживачів з її допомогою, неймовірно великий.

Матеріали для виготовлення зовнішньої реклами

Наука не обділяє своєю увагою галузь виготовлення реклами. Постійно з'являються все більш сучасні матеріали, використання яких дає змогу зробити зовнішню рекламу більш яскравої, якісної і довгостроковій. Сучасних видів зовнішньої реклами безліч, відповідно, і матеріалів для її виготовлення ще більше. Зараз ми зробимо невеликий огляд матеріалів, що знайшли застосування в зовнішній рекламі.

Акрил, ПВХ та полікарбонат
Акрил, або більш поширена назва - оргскло застосовують для вивісок з внутрішньою підсвіткою. Однак, акрил відрізняється крихкістю і піддається фізичним і атмосферних впливів. З-за цього досить істотного недоліку, його часто замінюють на ударостійкий і більш дорогий матеріал - полікарбонат.

Полікарбонат має високу міцність, не боїться низьких температур, податливий при термічній і механічній обробці, на ньому міцно тримаються самоклеючі плівки і фарби. Останнім часом виробники матеріалів для зовнішньої реклами стали продавати литий полікарбонат. Має високу міцність.

ПВХ (полівінілхлорид) «наймолодший» матеріал, що з'явився в родині пластиків, який за своїм технічним характеристикам і цінового діапазону десь посередині між двома попередніми матеріалами. ПВХ як і попередні пластики має різну товщину від 1 до 25 мм.

Залізні каркаси, оцинковка, ранніла і композитні матеріали
У зовнішній рекламі метал використовується і для виготовлення залізних каркасів, які робляться з профілю або гнутих труб, а також для виготовлення штендеров, табличок та інших видів зовнішньої реклами.

Залізні каркаси, як правило, виготовляються з алюмінієвого профілю і широко використовуються для виробництва різноманітних рекламних конструкцій каркасів, а також у виробництві основи для світлових коробів і власників. У листових металевих матеріалів дуже тривалий час не було альтернативи. Їх використовують і зараз для вивісок, які не потребують заміни протягом тривалого періоду.

Оцинковка металевих вивісок робить їх більш стійкими до атмосферних впливів. У зовнішній рекламі оцинковка широко поширена при виготовленні світлових коробів та інших видів. Застосовується для обсягів коробів і так званих задників світлових коробів.

Ранніла, сучасний облицювальний матеріал фінської компанії застосовується не тільки в якості захисно-утеплювального фасадного матеріалу. Алюмінієві композитні панелі ранніла можна використовувати для оформлення, в тому числі рекламного, фасадів будівель, козирків та інше.

Композитні матеріали складаються з декількох алюмінієвих шарів, між якими нанесено полімерне покриття. Такі композитні матеріали не мають собі рівних при виготовленні великих конструкцій, що мають складну форму.

Різновид вінілових тканин
Застосовно до зовнішньої реклами вінілові тканини поділяються на кілька різновидів.

Банерна тканина широко застосовується із-за своєї дешевизни. Як правило, банерна тканина використовується при виготовленні тимчасових рекламних матеріалів: плакатів, розтяжок, прапорів та інших конструкцій.
Застосовується для задників світлових коробів - стоп світло.

Транслюцентная тканина флекс, це міцна тканина з ПВХ, армована поліестровим полотном. Флекс тканини мають високі міцнісні характеристики і светорассеивающее покриття, і використовуються у світловій рекламі для величезних конструкцій, що не мають стиків і швів.

Світлодіоди і лампи
В останні роки, застосування світлодіодів у світловій рекламі стало більш затребуваним. Їх використання надає зовнішньої реклами динамічність, барвистість і оригінальність. Світлодіоди з успіхом застосовуються в інформаційних екранах, біжать рядках, фасадних підсвічуваннях і вивісках.

Люмінесцентні лампи основна складова світлових вивісок. Лампи вставляються в світлові короби. Майстерня Профиси використовує тільки якісні лампи денного світла фірми Philips.


Скористайтесь нашими послугами і замовте світлову вивіску!


Сайт розроблено в підтримку Рекламна компанiя ПРОФИСИ. Всі права захищені © Powered by Cavalera 2012