РУС |

  У закладки

   Головна         Про фабриці           Наші партнери           Галерея робіт           Монтаж вивісок           Контакти
  • Image One
  • Image Two
  • Image Three
  • Image Four

Понад 9-ти років ми професійно працюємо на ринку виготовлення рекламних вивісок.

Людвіг Метцель був правий, коли сказав, що реклама двигун торгівлі. Адже будь-який бізнес потребує якісної зовнішній рекламній вивісці, а на сьогоднішній день вона повинна бути ще і креативною. Замовте зовнішню рекламу сьогодні і отримайте знижку!!! Результати досліджень показують, що нова зовнішня рекламна вивіска дає приплив нових покупців на 15-18 відсотків. А вивіска з светодінамічнимі ефектами до 30% покупців. Така вивіска швидко окупиться і протягом тривалого часу пропрацює на Ваше благо.

    

10.12.2014 виготовлена і змонтована неонова вивіска ЛОМБАРД

Детальніше...Час не чекає!


Якісно та швидко виготовити рекламу в Дніпропетровську можуть лише великі компанії. Ми продаємо послуги виготовлення фасадних вивісок мережевим компаніям різної сфери діяльності. Замовивши зовнішню вивіску у нас, Ви можете бути впевнені в якості і терміни виготовлення, за цілком прийнятною ціною. Замовити зараз

Креативне мислення і знання справи дозволяють нам виготовляти по справжньому красиві рекламні вивіски.

Види зовнішньої реклами. Її роль і переваги.

Зовнішня реклама використовується з метою просування на ринок компаній, брендів, товарів і послуг. На сьогоднішній день це найефективніший і найкоротший шлях до успіху і популярності. Крім того, зовнішня реклама працює на імідж компанії 24 години в добу 7 днів в тиждень і допомагає швидко зробити популярним новий бренд або підтримувати популярність визнаних брендів як завгодно довго. Варто відзначити той факт, що зовнішня реклама така як наприклад світловий короб порівняно з іншими видами, безсумнівно, володіє набагато більшою аудиторією і відрізняється декількома суттєвими позитивними факторами:
  • має постійну аудиторію, чисельний і персональний склад якої змінюється практично щохвилини
  • на відміну від реклами в друкованих ЗМІ і рекламних роликів на радіо і телебаченні, ця реклама може бути переглянута людьми, які не потрапляють у охоплення вищеперелічених засобів рекламування. Останнім часом почав формуватися новий прошарок суспільства, тим не менше, що становить кістяк споживачів, які практично не дивляться телебачення, рідко слухають радіо і дивляться в інтернеті тільки ту інформацію, яка відноситься до їх діловій сфері.
  • ненав'язливість
  • помітна здалеку
  • щадить слух і зір людей, яким набридли настирливі аудіо і відео, тому і сприймається з великою довірою.
  • порівняно дешева, враховуючи кількість потенційних споживачів, які її постійно бачать
Зовнішня реклама включає в себе такі види зовнішньої реклами, вивіски, лайт-бокс, розтяжки, штендер, світлову і неонову рекламу, світловий короб. Світловий короб це вид зовнішньої реклами відносно недорогий і досить поширений, в силу своєї ефективності. Він являє собою підсвічені пластикові конструкції з рекламованої інформацією. Лайтбокс, це різновид світлового короба. До переваг цього виду реклами можна віднести те, що вона дає можливість виділитися серед інших типів реклами. Компанії, що виробляють світлові короби пропонують короби будь-якої конфігурації і розміру. Основна вимога до виготовлення світлової реклами тільки одне, зображення, взяте за основу реклами повинно бути дуже якісним, так, як будь-яка неточність або недбалість у виконанні, буде виявлена при освітленні. Лайтбокси, як правило, розміщують на дахах і фасадах будинків, у вітринах, інтер'єрах і так далі. Штендер - це один з найдешевших, простих і головне доступних абсолютно всім, рекламних носіїв. Незважаючи на свою простоту, штендер дуже ефективний, оскільки може бути встановлений на перехрестях, прямо на тротуарі, або біля входу ресторан, магазин, кафе або фірму, що надає ті чи інші послуги. Переносні рекламні споруди, розраховані на те, щоб привернути увагу, потрапляючи в поле зору людей, що йдуть пішки по тротуару, в той час як великі рекламні щити і розтяжки призначені для автомобілістів.

Потужний стимулятор успіху будь-якій торговій компанії - зовнішня реклама.
ПРОМДИЗАЙН. Матеріали для реклами та будівництва
АВЕРС. Пластики і плівка для виробництва реклами
АРТ ПІРАМІДА ГРУП Національний виробник реклами
Профиси Сервіс - монтаж та сервіс рекламних вивісок

ЛОГОСсвітлова вивіска ЛОГОС
формовані літери
подивитися фото +


Нотаріусвиготовлені об'ємні букви Нотаріус
товщина акрилу 5 мм.
подивитися фото +


Аптечний хрестсвітлодіодний аптечний хрест, точкові
поодинокі світлодіоди.
подивитися фото +Салон красисвітлодіодна вивіска
композитна основа + світлодіоди.
подивитися фото +Сайт розроблено в підтримку Рекламна компанiя ПРОФИСИ. Всі права захищені © Powered by Cavalera 2012